Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraków: Protesty przeciwko pochówku Lecha Kaczyńskiego na Wawelu

Utworzony przez przemm, 14 kwietnia 2010 r. o 07:57
rodion napisał:
Ciesz się że priorytetem twojej matki nie było usunąć w fazie prenatalnej Ciebie. Przynajmniej byś takich bzdur nie wypisywał. a wiec że ta nowa władza ma zapędy aby umożliwić takie kroki matkom. DEMOKRATO - Bancwole po za tym jak kogoś obrażasz to nie baw się w swoich mentorów (niesioł, tusk. palikot itp.) tylko nazywając kogoś miernotą uzasadnij dlaczego tak myślisz -to wtedy właśnie jest demokracja. Ciskanie w kogoś pustych haseł/zaklęć typu: miernota, dureń, nie godzień to jest właśnie przejaw że jest się miernotą, nie godna uczestniczyć w debacie. po za tym jeszcze ani razu nie przeczytałem tutaj co tak naprawdę można by zarzucić Prezydentowi Kaczyńskiemu. Wszyscy piszą tylko nie godzień, nie godzień. Paplecie w kółko, jak bezrozumne małpki.
Mnie najbardziej rozbawily te hasla przymocowane do kijow od mopa, papierowe korony na glowach, powtarzanie jak mantry tych samych slow, wyginanie sie przed kamerami. Zeby tylko zaistniec w telewizji, zeby sie pokazac, chocby na piec minut. Nie chodzi tu ani o Wawel, ani o Kaczynskiego. O piec minut w telewizji chodzi. Nie wyszla im ta szopka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BOB LUBLIN napisał:
BARDZO DOBRE SLOWA
Wiesz na czym Twój problem polega? Na tym, że kłóci się w tobie wyrobiony przez media ,jak twierdzisz, wizerunek nie pozytywny Prezydenta z tym, który teraz odkrywasz, ale ten obecny jest jeszcze nie trwały.Masz zaburzoną możliwość pogodzenia tych dwóch wizerunków, one kłócą się w tobie, tak jak to przeżywa wielu ludzi.Ale zwycięży ten drugi.Zmarli już nie robią krzywdy i możemy nastawić się na wewnętrzne rozprawienie samych ze sobą, swoich emocji. Za ten oszukany wizerunek jest teraz w ludziach dużo agresji, dlatego bezpieczniej dać im poczucie rekompensaty tego, że dali się tak zmanipulować.Chowając Parę Prezydencką na Wawelu nastąpi wymazanie win wobec Pary Prezydenckiej. Psychologię tłumu zna dobrze kardynał Dziwisz. Będziemy mu za to wdzięczni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiesz na czym Twój problem polega? Na tym, że kłóci się w tobie wyrobiony przez media ,jak twierdzisz, wizerunek nie pozytywny Prezydenta z tym, który teraz odkrywasz, ale ten obecny jest jeszcze nie trwały.Masz zaburzoną możliwość pogodzenia tych dwóch wizerunków, one kłócą się w tobie, tak jak to przeżywa wielu ludzi.Ale zwycięży ten drugi.Zmarli już nie robią krzywdy i możemy nastawić się na wewnętrzne rozprawienie samych ze sobą, swoich emocji. Za ten oszukany wizerunek jest teraz w ludziach dużo agresji, dlatego bezpieczniej dać im poczucie rekompensaty tego, że dali się tak zmanipulować.Chowając Parę Prezydencką na Wawelu nastąpi wymazanie win wobec Pary Prezydenckiej. Psychologię tłumu zna dobrze kardynał Dziwisz. Będziemy mu za to wdzięczni!
najlepiej jak by was w dup... wyjeba../do prymitywa trzeba po chamsku bo inaczej nie zrozumie./
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czesio napisał:
wydaje mi się że nasi politycy wszyscy bez wyjątku jeszcze bardziej są oderwani od rzeczywistości i nie kojarzą jak może rodzina wyżyć za 1000 zł jesteśmy im potrzebni do wyborów ty się tak nad Wajdą nie wytrząsaj bo sam byś nie umiał kreskówki zrobić a co dopiero jakiegoś filmu to już trzeba mieć talent! siemoza
Nie wytrząsam się, ale znam to z autopsji.Miałem ojca, znanego artystę. Wiem o czym marzył podsycany przez innych.Zdziecinniał w wieku 83 lat. Marzenia miał nie realne jak bajki, które mieszały mu się z rzeczywistością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
najlepiej jak by was w dup... wyjeba../do prymitywa trzeba po chamsku bo inaczej nie zrozumie./
Okazywanie agresji wiąże się z poczuciem przegranej i poczuciem mniejszej wartości wobec przeciwnika. Choć dziecko ja cię ....., ale możenie wolałbym cię nie słuchać. Wolę popatrzeć na kwiaty one stojąc pokutne, coś do mnie mówią, a ty...cóż plewy, przelecą przez sito.pppp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
- jeszcze to, że powstrzymał dalsze rozsprzedawanie dobra społecznego - przywrócił nam wiarę w istnienie uczciwości,, - że los Ojczyzny kogoś interesuje nie tylko dla zysku, - ze chciał nam pokazać jakich mamy nie uczciwych polityków w kraju - nauczył, że słabszy nie musi być wiecznie na kolanach, - dał początek dialogowi społecznemu, który zawsze jest trudny, ale uczymy się go, - pokazał, że jedno władztwo, bez kontroli prowadzi zawsze do zwyrodnienia władzy, - że państwa Unii Europejskiej ,mając też swoje problemy ekonomiczne, mogą chcieć ugrać dla siebie więcej, - okazał szacunek swoim pracownikom, - wyniósł inteligencję człowieka, sam będąc wykształconym, do rangi obowiązku uprawnienia do sprawowania władzy, - nie walczył o profity, - był skromnym człowiekiem, a to cecha wielkich, - nie wykorzystywał stanowiska dla prywatnych interesów, - znosił godnie "opluwanie" dworu PO i mediów, - był patriotą, - udowodnił, że tak naprawdę "okrągły stół" - to była fikcja, poprzedni reżim z uwagi na kryzys gospodarczy oddał władzę, ale na krótko, ponieważ zawładnął spółkami, a tam są pieniądze, i mógł się odrodzić, - że musimy być czujni, bo silniejsi zwyciężają nie zawsze uczciwymi metodam, - że musiał prowadzić wojenki na górze, bo my społeczeństwo ciągle siedzimy w "Weselu " Wyspiańskiego, tańczmy w chocholim tańcu., - że świadomość postkomunistycznego kraju, jeszcze nosi zapędy jedno władztwa, - że przepisy tworzy się z myślą o elitach, ustawy można kupić, - nie musieliśmy się go wstydzić jak przemawiał, nie czytał z kartki,miał coś do powiedzenia, - miał własną wizję kraju, - nic nie ma sensu jeżeli elita jest mierna, to będzie wierna!, - MÓWIĄC KRÓTKO PRZERÓSŁ NAS, i to jest nasz problem, ponieważ nie potrafimy tego zrozumieć, czas uderzyć się w piersi bo inaczej będę musiała pisać całe rozprawy na ten temat...
ciebie przerósł na pewno. Wg mnie był słabym politykiem i nic dobrego nie zrobił. Od klepania mantry, że był wielki, zasług mu nie dodasz. Będzie zapamiętany, bo leży na wawelu i zginał w katastrofie komunikacyjnej. Tyle zasług. I nikt tak jak on wcześniej nie skłócił narodu. W tym był najlepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawel napisał:
ciebie przerósł na pewno. Wg mnie był słabym politykiem i nic dobrego nie zrobił. Od klepania mantry, że był wielki, zasług mu nie dodasz. Będzie zapamiętany, bo leży na wawelu i zginał w katastrofie komunikacyjnej. Tyle zasług. I nikt tak jak on wcześniej nie skłócił narodu. W tym był najlepszy.
Niemasz racji CIOTO,do tej pory niebylo rownie dobrego,mial poprostu najmniej wad..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kaczynski na Wawelu to jest nieporozumienie!!kolejna porazka Polaków..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie czuje sie w społeczenstwie Polskim komfortowo od jakiegos czasu...jestem homoseksualista pół-żydowskiego pochodzenia...Matka była żydówką a Ojciec polskim księdzem. Wydaje mi się, że powinnismy miec w sobie więcej tolerancji bo przeciez moje cechy nie powinny nikogo przekreslac i dyskredytowac tym bardziej, że wazne stanowiska w naszym kraju piastuja tez podobne osoba np Pan Prezes Jarosław Kaczyński, który też podobnie jak ja jest gejem. I co z tego??? czy przez ten fakt nie jest patriotą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
KLER JAK BY D... WYSTAWIŁ TO PLEBS ITAK BY GO CAŁOWAŁ./ŻAŁOSNY- CIEMNOGRÓD/
CHAMSTWO W NAJCZYSTRZEJ POSTACI SWOJE PUSTOGŁOWIE MASKUJESZ AGRESJĄ BRACIE POLAKU AŻ DZIW ŻE UMIESZ UMIEŚCIĆ COŚ W NECIE .........CHYBA POMAGAŁA CI STARSZA SIOSTRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
KLER JAK BY D... WYSTAWIŁ TO PLEBS ITAK BY GO CAŁOWAŁ./ŻAŁOSNY- CIEMNOGRÓD/
CHAMSTWO W NAJCZYSTRZEJ POSTACI SWOJE PUSTOGŁOWIE MASKUJESZ AGRESJĄ BRACIE POLAKU AŻ DZIW ŻE UMIESZ UMIEŚCIĆ COŚ W NECIE .........CHYBA POMAGAŁA CI STARSZA SIOSTRA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chodzi teraz czy sie zasłuzył czy nie ale tyle zrobił dla Warszawy, tak bardzo ją kochał, był jej prezydentem no w niej sie narodził spędził tam załe swoje życie i poświęcił całe swoje życie Warszawie!Wieć i pocowany powinien byc w stolicy wraz z małżonką. Ale chyba nic już nic nie zmienimy więc niech spoczywaja w pokoju wiecznym Amen!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A napisał:
Zginął jako Prezydent RP, powinien leżeć na Wawelu, by się wstydzili co przeciw temu protestują.
no i co z tego ze prezydent ?? a co on takiego zrobil dla nas polakow?? co takiego?? bo nie rozumiem jakim czynem zasluzyl sobie na pochowek na wawelu. tym ze zginal przez przypadek?? przeciez on nie poswiecil sie dla polski tylko zginal w katastrofie lotniczej. ludzie jak mozna takiego czlowieka pochowac w takim miejscu?? to jest miejsce dla ludzi, ktorzy pzysluzyli sie polsce !!! wiec jeszcze raz zadam pytanie co on takiego zrobil?? jestem teraz za granica bo dzieki naszemu rzadowi nie moge normalnie zyc w polsce, musze tu zarabiac zeby zyc normalnie bo ci ludzie sie wogole nami nie przejmuja. a wy robicie teraz z niego swietego!!! smieszne !!! dzieki takim ludziom jak wy nie chce mi sie wracac do polski bo widze ze tam nie ma przyszlosci dla ludzi rozsadnie myslacych. ps. chowajac go na wawelu niszcza calom wartosc tego miejsca. tam leza ludzie wielcy. jestem strasznie zawiedzona myslenim wielu polakow. jest mi za was wstyd!!! nie znacie historii i tym udawadniacie ze teraz nie licza sie czyny tylko pozycja zeby zasluzyc sobie na szacunek. a wstydzic sie nie mam czego!!! jestem dumna z tego ze rozsadnie mysle!!! litosci , swiat schodzi na psy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
no i co z tego ze prezydent ?? a co on takiego zrobil dla nas polakow?? co takiego?? bo nie rozumiem jakim czynem zasluzyl sobie na pochowek na wawelu. tym ze zginal przez przypadek?? przeciez on nie poswiecil sie dla polski tylko zginal w katastrofie lotniczej. ludzie jak mozna takiego czlowieka pochowac w takim miejscu?? to jest miejsce dla ludzi, ktorzy pzysluzyli sie polsce !!! wiec jeszcze raz zadam pytanie co on takiego zrobil?? jestem teraz za granica bo dzieki naszemu rzadowi nie moge normalnie zyc w polsce, musze tu zarabiac zeby zyc normalnie bo ci ludzie sie wogole nami nie przejmuja. a wy robicie teraz z niego swietego!!! smieszne !!! dzieki takim ludziom jak wy nie chce mi sie wracac do polski bo widze ze tam nie ma przyszlosci dla ludzi rozsadnie myslacych. ps. chowajac go na wawelu niszcza calom wartosc tego miejsca. tam leza ludzie wielcy. jestem strasznie zawiedzona myslenim wielu polakow. jest mi za was wstyd!!! nie znacie historii i tym udawadniacie ze teraz nie licza sie czyny tylko pozycja zeby zasluzyc sobie na szacunek. a wstydzic sie nie mam czego!!! jestem dumna z tego ze rozsadnie mysle!!! litosci , swiat schodzi na psy!!!
To dupenko ze ty nie masz pracy i tulasz sie gdzies po agencjach to nie jest wina tego prezydenta.Jezeli masz jakies pretensje,to tylko do tuska,on mial tu robic druga IRLANDIE.Co do zaslug PREZYDENTA,to moze nie bylo ich zbyt wiele ale jako jedyny dazyl do wyjasnienia tragedi KATYNIA,i nie pozwalal o tym zapomniec.CHWALA MU ZA TO. A czy to byla KATASTROFA czy nie to za wczesnie o tym mowic.Pretensje do rzadu a nie do prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Ewa~ napisał:
Uważałam kardynała Dziwisza za mądrego człowieka, niestety wczoraj stracił mój szacunek. No cóżna wszystko trzeba sobie zasłużyć.
masz acje, dziwisz pokazał ze nic nie ma do zaofeowania, stracil wszystko i napewno juz tego nie odpudowuje a moze chce byc drugim rydzykiem...tylko dzieki mlodym a nie mocherowym beretom - niestety nie uda sie mu to, mlodzi maja swoje zdanie i nimi nie da sie tak manipulowac !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśka naucz się histori i pisowni, a później wypowiadaj się na forum co, ty chcesz zarezerwować sobie miejsce na WAWELU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
diana brw napisał:
Z całym szacunkiem dla zmarłego tak tragicznie naszego prezydenta ale pochówek na Wawelu to jakieś wygórowane ambicje. Tam są pochowani najbardziej zasłużenia dla naszego kraju jak Piłsudski. Nie porównujmy Marszałka z Prezydentem. Mieszkał w Warszawie bardzo długo,tam przecież był prezydentem miasta a aleja zasłużonych na Powązkach do bardzo dobre miejsce. Mam nadzieję,że rodzina Państwa Kaczyńskich obniży swoje aspiracje i zmienią miejsce pochówku
Pilsudskiego tez nie chcieli na Wawelu / po 2 latach spoczal w obecnym miejscu/a rzad z tego powodu podala sie do dymisji , - pamieta o tym szanowny wnuk ktory jest taki wzburzony miejscem spoczynku pary Prezydenckiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o co ten krzyk ? Przecież to wszystko ponoć blichtr i żyrandole ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
JEST LEGENDA OKACZCE PLYWAJĄCEJ W WARSZAWIE PO KANAŁACH/ POSZUKAJCIE W LEGENDACH,JEŻELI JESZCZE STARŻY WARSZAWICY ŻYJĄ TO JĄ ZNAJA/ MY NIEMAMY POD WAWELEM KANAŁÓW TYLKO SMOCZĄ JAMĘ ,DLATEGO NAM TU JEST NIEPOTRZEBNY KACZOR.
co za cynizm i zezwierzęcenie , chamstwo i obluda .....czy chcesz czy nie On był również twoim prezydentem jak śmiesz kanalio wypisywać takie idiotyzmy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśka napisał:
masz acje, dziwisz pokazał ze nic nie ma do zaofeowania, stracil wszystko i napewno juz tego nie odpudowuje a moze chce byc drugim rydzykiem...tylko dzieki mlodym a nie mocherowym beretom - niestety nie uda sie mu to, mlodzi maja swoje zdanie i nimi nie da sie tak manipulowac !!!
JAK WIDAĆ IDIOTYCZNE TO NIESZCZĘSNE ZDANIE I MOCNO CZUPURNE CHOC DO KOŃCA NIEOPIERZONE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...